Op 22 mei kun je als voedingsmiddelentechnoloog in spe starten met de introductiecursus bij Hogeschool Van Hall Larenstein. Deze toegankelijke, vierdaagse cursus is er voor medewerkers in de voedingsmiddelensector.
Je werkt al in de voedingsmiddelensector, maar hebt zelf geen opleiding in voedingsmiddelentechnologie. Je spreekt dagelijks met technologen – Quality Assurance (QA), Research and Development (R&D) of productie – maar wat gebeurt er nu eigenlijk écht met een product in het proces? Waarom sturen collega’s zo op pH, structuur, wateractiviteit, tijd en temperatuur?
In deze praktijkgerichte cursus krijg je eindelijk het technische verhaal achter je werk, op een manier die aansluit bij jouw achtergrond.
Aanmelden kan via de website van HVHL: